porada prawna

Porada prawna - jak zarezerwować termin?

Na poradę prawną możesz zapisać się poprzez zakładkę „Porady”, którą znajdziesz w górnej części tej strony internetowej. 

porada prawna

Z rozwijanego menu wybierz następnie jedną z dostępnych usług. Konsultacje (porady prawne) przeprowadzamy albo stacjonarnie, albo online. Biura Kancelarii znajdują się w Poznaniu oraz w Koszalinie. Porady online przeprowadzamy za pośrednictwem Zoom, Skype lub Whatsapp.

porada prawna

W kolejnym kroku zarezerwuj datę i godzinę spotkania

porada prawna

Następnie wpisz swoje podstawowe dane.

Potwierdź swoje zamówienie klikając „Przejdź do płatności”.

porada prawna

Po zarezerwowaniu terminu i opłaceniu spotkania, otrzymasz ode mnie mailowo automatycznie potwierdzenie spotkania. Następnie skontaktuję się z Tobą jeszcze przed spotkaniem. Do zobaczenia!

Porada prawna - tutaj zarezerwujesz termin

Porada prawna - opis dostępnych usług

konsultacja prawna

Porada prawna (konsultacja)

Oferujemy konsultacje prawne w kilku wariantach. Są to: konsultacja online (za pośrednictwem Zoom, Skype lub WhatsApp) oraz konsultacja stacjonarna. Stacjonarnie spotykamy się z Klientami w biurze Kancelarii w Poznaniu lub w Koszalinie.

KONSULTACJA PRAWNA ONLINE (Zoom/WhatsApp/Skype) – cena: 299,00 złotych

Konsultacje prawne online przeprowadzane są zdalnie, za pośrednictwem wybranej przez Klienta platformy. Możliwe platformy to: Zoom, Whatsapp (rozmowa wideo) oraz Skype.  Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Dzięki przesłaniu uzupełnionego formularza, porada prawna online będzie bardziej efektywna.

Czas trwania zakupionej porady prawnej online to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu porady prawnej online, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W POZNANIU  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Poznaniu zlokalizowana jest w centrum miasta, przy ulicy Wenecjańskiej 7/2 (budynek Villa Wenecja – rejon ulic Chwaliszewo i Garbary).

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku. Przed wejściem do lokalu znajduje się szyld kancelarii. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się również parking. Jest to parking w ramach miejskiej Strefy Płatnego Parkowania.

Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do porady prawnej.

Czas trwania zakupionej porady prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut).

Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W KOSZALINIE  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Koszalinie zlokalizowana jest w centrum miasta, w najbliższej okolicy sądu rejonowego i sądu okręgowego. Kancelaria znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 5

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku (nad biurem Strabag). Wejście do kancelarii znajduje się po lewej stronie od punktu ksero. Zarówno na frontowej, jak i na bocznej ścianie budynku znajduje się szyld kancelarii. 

Po zakupie usługi porady prawnej online, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do konsultacji.

Czas trwania zakupionej konsultacji prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.