porada prawna

Porada prawna - jak zarezerwować termin?

Na poradę prawną możesz zapisać się poprzez zakładkę „Porady”, którą znajdziesz w górnej części tej strony internetowej. 

porada prawna

Z rozwijanego menu wybierz następnie jedną z dostępnych usług. Konsultacje (porady prawne) przeprowadzamy albo stacjonarnie, albo online. Biura Kancelarii znajdują się w Poznaniu oraz w Koszalinie. Porady online przeprowadzamy za pośrednictwem Zoom, Skype lub Whatsapp.

porada prawna

W kolejnym kroku zarezerwuj datę i godzinę spotkania

porada prawna

Następnie wpisz swoje podstawowe dane.

Potwierdź swoje zamówienie klikając „Przejdź do płatności”.

porada prawna

Po zarezerwowaniu terminu i opłaceniu spotkania, otrzymasz ode mnie mailowo automatycznie potwierdzenie spotkania. Następnie skontaktuję się z Tobą jeszcze przed spotkaniem. Do zobaczenia!

Porada prawna - tutaj zarezerwujesz termin

Porada prawna - opis dostępnych usług

konsultacja prawna

Porada prawna (konsultacja)

Oferujemy konsultacje prawne w kilku wariantach. Są to: konsultacja online (za pośrednictwem Zoom, Skype lub WhatsApp) oraz konsultacja stacjonarna. Stacjonarnie spotykamy się z Klientami w biurze Kancelarii w Poznaniu lub w Koszalinie.

KONSULTACJA ROZWODOWA (kancelaria w Poznaniu, kancelaria w Koszalinie, online) – cena: 349,00 złotych

Konsultacja rozwodowa to kompleksowe omówienie wszystkich kwestii, o których w wyroku rozwodowym orzeka sąd okręgowy. Z uwagi na ilość kwestii do omówienia, konsultacja rozwodowa trwa aż 90 minut. 

Przebieg konsultacji rozwodowej jest niezależny od tego, czy przeprowadzamy ją w stacjonarnie w Kancelarii, czy też online.

KONSULTACJA PRAWNA ONLINE (Zoom/WhatsApp/Skype) – cena: 299,00 złotych

Konsultacje prawne online przeprowadzane są zdalnie, za pośrednictwem wybranej przez Klienta platformy. Możliwe platformy to: Zoom, Whatsapp (rozmowa wideo) oraz Skype.  Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Dzięki przesłaniu uzupełnionego formularza, porada prawna online będzie bardziej efektywna.

Czas trwania zakupionej porady prawnej online to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu porady prawnej online, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W POZNANIU  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Poznaniu zlokalizowana jest w centrum miasta, przy ulicy Wenecjańskiej 7/2 (budynek Villa Wenecja – rejon ulic Chwaliszewo i Garbary).

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku. Przed wejściem do lokalu znajduje się szyld kancelarii. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się również parking. Jest to parking w ramach miejskiej Strefy Płatnego Parkowania.

Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do porady prawnej.

Czas trwania zakupionej porady prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut).

Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W KOSZALINIE  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Koszalinie zlokalizowana jest w centrum miasta, w najbliższej okolicy sądu rejonowego i sądu okręgowego. Kancelaria znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 5

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku (nad biurem Strabag). Wejście do kancelarii znajduje się po lewej stronie od punktu ksero. Zarówno na frontowej, jak i na bocznej ścianie budynku znajduje się szyld kancelarii. 

Po zakupie usługi porady prawnej online, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do konsultacji.

Czas trwania zakupionej konsultacji prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

ROZMOWA TELEFONICZNA – Klienci w toku – cena: 0,00 zł

Usługa rozmowy telefonicznej przewidziana jest dla tych z Klientów Kancelarii, których sprawy pozostają już w toku na etapie sądowym. 

DIVORCE CONSULTATION (online) – price: 349,00 złotych

Divorce consultation is designed for our English-speaking clients. During the meeting, we discuss all the issues that need to be regulated by the divorce court in the divorce verdict. That is why this consultation lasts up to 90 minutes.