konsultacja prawna

Konsultacje prawne

Oferujemy konsultacje prawne w kilku wariantach. Są to: konsultacja online (za pośrednictwem Zoom, Skype lub WhatsApp), konsultacja stacjonarna w biurze Kancelarii, konsultacja e-mailowa oraz konsultacja telefoniczna. Stacjonarnie spotykamy się z Klientami w biurze Kancelarii w Poznaniu lub w Koszalinie.

KONSULTACJA PRAWNA ONLINE (Zoom/WhatsApp/Skype) – cena: 299,00 złotych

Konsultacje prawne online przeprowadzane są zdalnie, za pośrednictwem wybranej przez Klienta platformy. Możliwe platformy to: Zoom, Whatsapp (rozmowa wideo) oraz Skype.  Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Dzięki przesłaniu uzupełnionego formularza, porada prawna online będzie bardziej efektywna.

Czas trwania zakupionej porady prawnej online to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu porady prawnej online, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W POZNANIU  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Poznaniu zlokalizowana jest w centrum miasta, przy ulicy Wenecjańskiej 7/2 (budynek Villa Wenecja – rejon ulic Chwaliszewo i Garbary).

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku. Przed wejściem do lokalu znajduje się szyld kancelarii. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się również parking. Jest to parking w ramach miejskiej Strefy Płatnego Parkowania.

Po zakupie usługi, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do porady prawnej.

Czas trwania zakupionej porady prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut).

Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA – KANCELARIA W KOSZALINIE  299,00 złotych

Kancelaria adwokacka w Koszalinie zlokalizowana jest w centrum miasta, w najbliższej okolicy sądu rejonowego i sądu okręgowego. Kancelaria znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 5

Lokal kancelarii mieści się na drugim piętrze budynku (nad biurem Strabag). Wejście do kancelarii znajduje się po lewej stronie od punktu ksero. Zarówno na frontowej, jak i na bocznej ścianie budynku znajduje się szyld kancelarii. 

Po zakupie usługi porady prawnej online, klient otrzymuje drogą mailową do wypełnienia formularz z pytaniami do sprawy. Przesłanie uzupełnionego formularza pozwoli na lepsze przygotowanie się prawnika do konsultacji.

Czas trwania zakupionej konsultacji prawnej w kancelarii w Poznaniu to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut). Po zakończeniu konsultacji, na wskazany przez klienta adres e-mail przesyłane jest podsumowanie informacji przekazanych przez prawnika w trakcie spotkania.

KONSULTACJA PRAWNA E-MAIL (PISEMNA) – 199,00 złotych

Pierwszym krokiem w przypadku konsultacji email (porady prawnej online) jest wypełnienie przez klienta formularza do sprawy, przesyłanego na podany adres e-mail Klienta po zakupie usługi.

Na podstawie uzyskanych informacji, po przeanalizowaniu opisanego stanu faktycznego oraz odpowiadającego stanu prawnego, przygotowywana jest pisemna odpowiedź na przesłane zapytanie, czyli porada prawna online w formie wiadomości e-mail.

Porada prawna e-mail obejmuje odpowiedź na zadane przez Klienta pytania. Porada prawna online w tej formie nie przekracza jednej strony formatu A4. 

KONSULTACJA PRAWNA TELEFONICZNA – 199,00 złotych

Konsultacja telefoniczna polega na skontaktowaniu się przez adwokata z Klientem za pośrednictwem telefonu w wybranej przez Klienta dacie i godzinie.

Po zakupie usługi takiej porady prawnej online, Klient otrzymuje formularz z pytaniami do sprawy wraz z prośbą o odesłanie uzupełnionego formularza na maksymalnie 24 godziny przed zaplanowaną konsultacją telefoniczną.

Na podstawie udzielonych odpowiedzi, w trakcie rozmowy telefonicznej udzielana jest porada prawna online (telefonicznie). Czas trwania konsultacji to maksymalnie 1 godzina zegarowa (60 minut).