ONLINE

KONSULTACJA ONLINE

W trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zachęcam także do umówienia się konsultację online. Dbając o Twój komfort, konsultacje przeprowadzam za pośrednictwem platform zapewniających bezpieczeństwo i poufność danych – takich jak Teams, Zoom lub Skype (do uzgodnienia)

konsultacje online adwokat poznań

Jak to działa?

To zaledwie 4 proste kroki

Wybierz dogodną dla siebie datę i godzinę. Czas trwania spotkania ustawiony będzie automatycznie na 50 minut. Jeżeli czujesz, że potrzebna jest dłuższa konsultacja – zaznacz przewidywany czas trwania spotkania. 

Sprawdź skrzynkę pocztową

W ciągu maksymalnie kolejnych 2 dni roboczych, otrzymasz ode mnie wiadomość z potwierdzeniem terminu konsultacji. W wiadomości mogą znaleźć się także podstawowe pytania o Twoją sprawę, które pozwolą mi przygotować się do spotkania w najlepszy możliwy sposób. Wskażę Ci także, jak prawidłowo zalogować się na platformę Zoom lub Skype.

Przygotuj się do spotkania

Uporządkuj stan faktyczny swojej sprawy. Zastanów się lub zapisz sobie, które informacje muszę od Ciebie otrzymać, aby w sposób wyczerpujący przeanalizować Twoją sprawę. Usystematyzuj także dokumenty, które posiadasz już w sprawie. W miarę możliwości, wykonaj skany lub zdjęcia tych dokumentów. Dzięki temu, łatwiej będzie mi zapoznać się ze zgromadzonymi przez Ciebie dokumentami.

Zaloguj się na platformę

Tuż przed spotkaniem zerknij na przesłane przeze mnie w wiadomości email wskazówki w zakresie logowania się na Zoom lub Skype. Będę na Ciebie czekać w uzgodnionym terminie spotkania.