O MNIE

O MNIE

KAROLINA BAJTEK - ADWOKAT

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2016 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w renomowanych kancelariach w Poznaniu. Uczestniczyłam w charakterze pełnomocnika w licznych sprawach cywilnych (w tym w szczególności rodzinnych), a także w charakterze obrońcy bądź pełnomocnika pokrzywdzonego w sprawach karnych. Posiadam także doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych, w tym w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w Warszawie.

Jestem również mediatorem wpisanym na listy stałych mediatorów sądowych prowadzone przez: Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu, Prezesa Sądu Okręgowego w Koszalinie oraz Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku. Dodatkowo, jestem też mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Prowadzę mediacje sądowe i pozasądowe (prywatne)

Uprawnienia do wykonywania zawodu mediatora uzyskałam poprzez ukończenie rocznych Studiów Podyplomowych Mediacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam dodatkowo kilkanaście kursów i szkoleń z zakresu mediacji, w tym w szczególności z zakresu mediacji rodzinnych. Aktywnie uczestniczę w postępowaniach mediacyjnych oraz w negocjacjach handlowych i biznesowych. Prowadzę w szczególności mediacje rodzinne oraz mediacje z zakresu prawa pracy.

Głównymi dziedzinami mojej specjalizacji są:

adwokat Poznań, Oborniki karolina bajtek
prawo-rodzinne

PRAWO
RODZINNE

prawo-karne

PRAWO
KARNE

prawo-pracy

PRAWO
PRACY

Posługuję się biegle językiem angielskim. Ukończyłam Studium Prawa Brytyjskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam dwa certyfikaty językowe: First Certificate in English (FCE) oraz Certificate in Advanced English (CAE). Władam także językiem angielskim biznesowym (Business English) i prawniczym (Legal English). Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń specjalistycznych na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz roczny kurs przygotowujący do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills).

Każda prowadzona sprawa jest dla mnie równie ważna. Powierzając mi swoją sprawę do prowadzenia, możesz liczyć na zrozumienie, cierpliwość i wsparcie.

kontakt

kontakt