Adwokat Karolina Bajtek

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2016 roku jestem członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Moja kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych oraz karnych.

Poza pracą adwokata, prowadzę również mediacje. Jestem profesjonalnym mediatorem sądowym. Znajdziecie mnie Państwo na listach stałych mediatorów sądowych prowadzonych przez:

 

Dodatkowo, jestem też mediatorem Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Uprawnienia do wykonywania zawodu mediatora uzyskałam poprzez ukończenie rocznych Studiów Podyplomowych Mediacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam dodatkowo kilkanaście kursów i szkoleń z zakresu mediacji, w tym w szczególności z zakresu mediacji rodzinnych. 

adwokat Karolina Bajtek
Adwokat Karolina Bajtek

Adwokat Karolina Bajtek

Głównymi obszarami mojej specjalizacji są:

Posługuję się biegle językiem angielskim. Ukończyłam Studium Prawa Brytyjskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam dwa certyfikaty językowe: First Certificate in English (FCE) oraz Certificate in Advanced English (CAE). Władam także językiem angielskim biznesowym (Business English) i prawniczym (Legal English). Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń specjalistycznych na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz roczny kurs przygotowujący do egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills).

 

Zarezerwuj termin konsultacji

Każda prowadzona sprawa jest dla mnie równie ważna. Powierzając mi swoją sprawę do prowadzenia, możesz liczyć na zrozumienie, cierpliwość i wsparcie.

kontakt

kontakt